Kartou online - Doporučujeme!

Platba kartou online je pohodlný, rychlý a bezpečný způsob zaplacení vaší objednávky. Platební brána je zabezpečena SSL certifikátem. Po vytvoření objednávky vás stránka automaticky přesměruje na zabezpečenou platební bránu banky, kde je nutné zadat potřebné údaje. Jestliže je transakce autorizována, platba okamžitě proběhne a zboží odešleme nejpozději do druhý pracovní den. Platební brána podporuje bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o vaší kartě, takže se nemusíte ničeho obávat. Tato platební metoda je zdarma.

 

Bankovní převod

Bankovní převod mezi českými bankami trvá zpravidla 1 pracovní den. Některé banky odesílají platby do tří pracovních dnů. I přes to doporučujeme platbu provést ihned po dokončení objednávky, abychom s počítali. Všechny potřebné údaje pro platbu obdržíte do svého e-mailu po odeslání objednávky nebo je naleznete ve faktuře. Tato platební metoda je zdarma!

 

Dobírka

Jestliže chcete platit až při převzetí zboží, zvolte platbu dobírkou. S touto metodou zaplatíte balíček dopravci při převzetí zboží nebo při osobním odběru na výdejnách. Můžete platit jak hotově, tak kartou. Cena za platbu dobírkou je 19-35 Kč dle metody dopravy. Přesnou cenu dobírky u jednotlivých dopravců naleznete zde.