CREASTERON poprvé kombinuje známé kreatinové suplementy pro růst svalstva spolu s peptidy, aminokyselinami a dalšími suplementy, přičemž současně forsíruje i odbourávání tuků. Výsledkem tohoto působení je dramatická výstavba beztukové svalové hmoty (3-5 kg), vzestup síly a rychlosti o cca 30%, což bylo dříve možné dosáhnout pouze skládáním velkého množství kreatinových přípravků, aminokyselin, proteinových doplňků, prohormony (volně nedostupných) a spalovačů tuků .

Vysokokomplexné složení CREASTERONU Vám dodává v jedné porci 4g kreatinu, 32g aminokyselinové matrix, volné BCAA, volné esenciální aminokyseliny EAA a beta-laktoglobulínovej frakce ze syrovátkového izolátu, 23,5 g jedinečných, extrémně rychle vstřebatelných vysokomolekulárních glukózových polymerů pokud tomu hypoglykemickou ko-substrátovou matrix obsahující prekurzory pro syntézu ATP.

CREASTERON kryje nejen potřebu výstavbových a regeneračních procesů silového resp. rychlostního sportovce po tréninku / zápase, ale prostřednictvím inzulínem navozené endogenní syntézy tzv.. "GLUT - 4-transportních proteinů" a ATP prekurzorů navozuje přirozený vysokoanabolický metabolický stav. Tento stav vede k tomu, že výstavbové substráty jsou vtlačena do svalových buněk, kde se rychle a masivní transformují na tělesné a svalové bílkoviny.

Snížený podíl sacharidů zvyšuje kapacitu CREASTERONU při spalování tuků, takže CREASTERON je vhodný i pro sportovce s tendencí k ukládání tuků při současné maximální svalové výstavbě. Každý silový sportovec chce dosáhnout maximální sílu, rychlost a svalovou hmotu za zlomek tělesného tuku.

Jak však ukazují zkušenosti, trénují prakticky všichni špičkoví sportovci stejně dobře, vyživují se však skoro vždy stejně špatně (snad jen s výjimkou bodybuilder, kteří skutečně dávají pozor na správnou výživu a sahají (jak pravidelně ukazují dopingové skandály) po anabolika, k steroidům pro maximálně zvyšování své výkonnosti.

Mnohé farmaceutické anabolika jsou však nejen ilegální, nepovolené, ale vedou k poškození zdraví, pokud jsou užívány mladými sportovci, sportovkyněmi nebo nekontrolovaně.

Naproti tomu s CREASTERONEM je možný takový legální masivní růst svalstva a síly, že u sportovců, kteří namísto doporučené 6-8 týdenní doby užívání CREASTERONU užívají ještě 20g kreatinu navíc, dochází k takovému masivnímu růstu svalstva, že klouby a šlachy nemají čas se přizpůsobovat svalovému růstu. (Nepřeceňujte se, ale rozdělte si růst síly a svalstva na 4-8 týdnů aby se Vaše klouby stihli přizpůsobit vyššímu zatížení).

Nutričně - fyziologický základ pro dramatický růst síly, svalstva při současném odbourávání tuků.

CREASTERON obsahuje vše, co potřebuje lidský organismus pro anabolický metabolismus, resp. svalovou výstavbu

všechny substráty v CREASTERON působí synergicky, navzájem se potencují působením inzulinu a testosteronu

inzulinogénne aromatické extrakty se starají o to, že sacharidy se neukládají jako tělesný tuk, ale jsou vtahovány do energetického ATP-cyklu a využívány jako energetický substrát pro svalovou výstavbu.

Účinné substráty v produktu CREASTERON:

vitamíny
minerální látky / stopové prvky
inzulinogénne substráty
modulátory tvorby testosteronu
látky snižující kortizol-aromatázu
modulátory růstového hormonu
ATP Prekurzory
substráty s objemovým účinkem
modulátory asimilace / zabudování
anabolické ergogeniká (látky zvyšující výkon)
modulátory metabolismu tuků
anabolické aminokyseliny
modulátory regenerace
adaptogeny
substráty na ochranu kloubů


Co můžete očekávat od CREASTERONU?

Pokud jste předtím ještě neužívali kreatin, nebo jste měli delší přestávku v užívání, jsou vaše kreatinové zásoby prázdné, můžete vybudovat během 6-8 týdnů až 3-5 kg čisté svalové hmoty, ztratit cca 1-2 kg tělesného tuku a získat cca 30 - 40% svalové síly!!

Dříve často používaná nasycovací fáze s užíváním vysokých dávek kreatinu v prvním týdnu není během užívání CREASTERONU vhodná, protože nárůst síly a výkonnosti by měl být rozdělen na více týdnů, aby vaše klouby, šlachy a vazy měly čas se přizpůsobit zvýšenému zatížení.

Pokud jste již kreatin užívali a vaše kreatinové zásoby jsou naplněny, nemůžete při druhé, třetí a dalších dózách očekávat výše nárůsty, ale můžete počítat s konstantním růstem solidní svalové hmoty 3-5 kg za rok!

CREASTERON je All-in-one složení které obsahuje všechny bazálně substráty potřebné pro maximální růst síly a svalstva. Principiálně nepotřebujete více žádné jiné doplňky, protože s produktem CREASTERON dosáhnete 80% Vaší geneticky dané výkonnosti. Při dobré a vyvážené výživě jsou jiné doplňky nutné nebo smysluplné pouze tehdy, pokud jste soutěžní sportovec s nejvyššími ambicemi, nebo máte individuální problémy (nízká hladina testosteronu, rychlá oxidace aminokyselin, rychlá nebo pomalý metabolismus). V těchto případech je vhodné přidat další suplementy - Anabol Amino, Testoplast, bílkovinné koncentráty a pod.

CREASTERON obsahuje více než 60 substrátů

 • 23,5 g enzymaticky hydrolyzovaných sacharidů
 • kreatin v dávce 4 g na porci, která je plně dostatečná a optimální
 • jak novinku obsahuje:
 • směs aminokyselin ze syrovátkového izolátu (beta laktoglogulínová frakce), volné BCAA, volné esenciální aminokyseliny - 34,5 g na porci
 • směs trávicích enzymů (papain, bromelain, laktáza)
 • cholin a L-karnitin

Výhody, které přináší CREASTERON:

 • všechny výstavbové substráty v jednom produktu nárůst síly o 30 - 35%
 • dramatický nárůst svalového objemu
 • úbytek 1-2 kg tělesného tuku
 • absolutně odtučněný svalový růst
 • zvýšení hladiny testosteronu, hlavně volného (aktivního) testosteronu
 • zvýšení hladiny růstového hormonu (STH)
 • anabolická modulace inzulínem
 • nižší inzulínová rezistence
 • faktor "antiaromatáza" pro definování
 • snížení hladiny kortizolu (působí antikatabolicky)
 • optimalizaci ukládání glykogenu (více energie)
 • zvýšení sexuální výkonnosti
 • posílení imunity
 • zlepšení regenerace
 • má optimální poměr cena / účinek

CREASTERON může úspěšně nahradit kreatinové, bílkovinné a bílkovino-uhlovodanové přípravky, aminokyseliny, antikatabolika a stimulátory hladiny anabolických hormonů!

Přípravek obsahuje složky, nezbytné pro rychlou resyntézu ATP (energie): kreatin monohydrát, ribóza, inosin a transportéry kreatinu jako jsou: taurin, 4-hydroxyisoleucin (extrakt z pískavice, řecké seno) a D-pinitol (extrakt ze sójových bobů). CREASTERON dodává organismu bílkoviny a uhlovodany v optimálních poměrech. Bílkovinnou složkou je zde izolát syrovátkové bílkoviny, koncentrát syrovátkové bílkoviny a izolát sójové bílkoviny.

CREASTERON je zdrojem antikatabolik: větvené aminokyseliny BCAA, glutamin, taurin a látky zvětšující zavodnění svalových buněk, jako jsou: glutamin, taurin, kreatin. Vysokomolekulární glukózový polymer umožňuje doplnění nedostatků svalového glykogenu po tréninku. V přípravku použité rostlinné extrakty doplňují působení bílkovin, aminokyselin a kreatinu, čímž urychlují nárůst beztukové svalové hmoty.

CREASTERON je považován jako alternativa ke steroidům

SLOŽENÍ

hydrolyzát kukuřičného škrobu, směs aminokyselin (L-leucin,L-valin, L-histidin hydrochlorid, L-isoleucin, L-fenylalanin, L-methionin,L-threonin, L-lysin hydrochlorid), mléčné bílkoviny, Beta-laktoglobulín- izolát syrovátkové bílkoviny, dextróza monohydrát, kreatin malát, regulátor kyselosti: kyselina jablečná a kyselina citrónová, glycin, aroma, L-glutamin, taurin, citrát sodný, hydrolyzovaný kolagen (hovězí), L-karnitin-L- tatrát, D-ribosa, inosin, Garcinie kambodžská (prášek ze slupek ovoce), citrát draselný, pískavice řecké seno (ze semene), hořečnatá sůl kyseliny citrónové, vápenatá sůl kyseliny citrónové, L-arginin hydrochlorid, směs vitamínů : [(kyselina L-askorbová, niacin (amid kyseliny nikotinové), DL-alfa-tokoferol-acetát, D-pantothenát vápenatý, thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, retinyl-acetát, kyselina listová, D-biotin, phytomenadione, cholekalciferol, kyanokobalamin], extrakt Polygonum cuspidatum (Křídlatka japonská – kůra), komplex glukosamin-fosfátů (ze skořápek korýšů) a chloridu draselného, středně nasycené triglyceridy (MCT) z kokosového oleje a oleje z palmových jader, extrakt z Maky (kořen), vápenaté soli kyseliny fosforečné, bovinní želatina (kapsle), D-pinitol, sladidla: sukralóza, cholin bitartrát, inositol, extrakt ze špenátových listů, emulgátor: lecitin, citrát zinečnatý, směs enzymů [laktáza (Aspergillus Oryzae), papain (papája), bromelain (ananas)], protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, difosfát železa, barvivo: beta-karoten (pomerančová příchuť, příchuť exotické ovoce), karmín (višňová příchuť), oxid titaničitý, síran manganatý, extrakt ze semena pepře, síran měďnatý, chlorid chromitý, selenan sodný, jodid sodný.

DÁVKOVÁNÍ
86 g přípravku (4 plné odměrky) rozpusťte ve 400 ml vody. Vypijte výživu spolu s přiloženými kapslemi. Používejte 2 kapsle ke každé porci nápoje. Tréninkové dny: používejte 1 denně ihned po tréninku. Netrénin86 g přípravku (4 plné odměrky) rozpusťte ve 400 ml vody. Vypijte výživu spolu s přiloženými kapslemi. Používejte 2 kapsle ke každé porci nápoje. Tréninkové dny: používejte 1 denně ihned po tréninku. Netréninkové dny: používejte 1 denně ráno po probuzení.kové dny: používejte 1 denně ráno po probuzení. Průměrné nutriční informace
ve 100 gv dávce 86 g
Energetická hodnota1306 kJ (16%*) 1123,16 kJ (13%*)
Energetická hodnota308 kCal (15%*) 264,88 kCal (13%*)
Bílkoviny - proteiny38 g (76%*) 32,68 g (65%*)
Sacharidy - uhlohydráty36 g (14%*) 30,96 g (12%*)
z toho cukry10,2 g (11%*) 8,77 g (10%*)
Tuky1,1 g (2%*) 0,95 g (1%*)
z toho nasycené mastné kyseliny0,3 g (2%*) 0,26 g (1%*)
Sůl1,1 g (18%*) 0,95 g (16%*)


Vitamíny a minerály
ve 100 gv dávce 86 g
Vitamín A - retinol2727 mcg (341%*) 2345,22 mcg (293%*)
Vitamín B1 - thiamin3,8 mg (345%*) 3,27 mg (297%*)
Vitamín B12 - kobalamin8,5 mcg (340%*) 7,31 mcg (292%*)
Vitamín B2 - riboflavin4,8 mg (343%*) 4,13 mg (295%*)
Vitamín B3 - niacin55 mg (344%*) 47,3 mg (296%*)
Vitamín B5 - kyselina pantothenová20 mg (333%*) 17,2 mg (287%*)
Vitamín B6 - pyridoxin4,8 mg (343%*) 4,13 mg (295%*)
Vitamín C568 mg (710%*) 488,48 mg (611%*)
Vitamin D3 - cholekalciferol17 mcg (340%*) 14,62 mcg (292%*)
Vitamín E - tokoferol41 mg (342%*) 35,26 mg (294%*)
Vitamín B7 - Vitamin H - biotin170 mcg (340%*) 146,2 mcg (292%*)
Vitamín K2,56 mg (3200%*) 2,2 mg (2750%*)
Draslík341 mg (17%*) 293,26 mg (15%*)
Fosfor91 mg (13%*) 78,26 mg (11%*)
Hořčík114 mg (30%*) 98,04 mg (26%*)
Chrom170 mcg (425%*) 146,2 mcg (366%*)
Jód57 mcg (38%*) 49,02 mcg (33%*)
Mangan2,3 mg (115%*) 1,98 mg (99%*)
Měď1,1 mg (110%*) 0,95 mg (95%*)
Molybden91 mcg (182%*) 78,26 mcg (157%*)
Selen114 mcg (207%*) 98,04 mcg (178%*)
Vápník227 mg (28%*) 195,22 mg (24%*)
Zinek17 mg (170%*) 14,62 mg (146%*)
Železo5,7 mg (41%*) 4,9 mg (35%*)


Aminokyselinové spektrum
ve 100 gv dávce 86 g
Kyselina asparagová1080 mg928,8 mg
Kyselina glutamová5682 mg4886,52 mg
L-Alanin739 mg635,54 mg
L-Arginin1136 mg976,96 mg
L-Cystein398 mg342,28 mg
L-Glycin3977 mg3420,22 mg
L-Fenylalanin1364 mg1173,04 mg
L-Hydroxylysin57 mg49,02 mg
Hydroxyprolin284 mg244,24 mg
L-Histidin1136 mg976,96 mg
L-Isoleucin1136 mg976,96 mg
L-Leucin9091 mg7818,26 mg
L-Prolin625 mg537,5 mg
L-Serin398 mg342,28 mg
L-Methionin966 mg830,76 mg
L-Tryptofan227 mg195,22 mg
L-Tyrosin398 mg342,28 mg
L-Valin3409 mg2931,74 mg
Taurin2273 mg1954,78 mg


Ostatní a speciální doplňky
ve 100 gv dávce 86 g
L-Karnitin1136 mg976,96 mg
L-Karnitin tartrát1670 mg1436,2 mg
D-Ribosa1136 mg976,96 mg
Extrakt z černého pepře5,9 mg5,07 mg
Glukosamin sulfát568 mg488,48 mg
Garcinia Cambogia extrakt1136 mg976,96 mg
Cholin136 mg116,96 mg
Inosin1136 mg976,96 mg
Inositol57 mg49,02 mg
Kolagenový hydrolyzát želatiny1,705 g1,47 g
Papain34 mg29,24 mg
Peruvian maca398 mg342,28 mg
Tri-kreatin malát4545 mg3908,7 mg
Glukózové polymery19318 mg16613,48 mg
Steroidní saponiny455 mg391,3 mg
D-glukoza monohydrát17045 mg14658,7 mg
D-pinitol227 mg195,22 mg
Testofen® Fenugreek - extrakt z plodů pískavice řecké semeno909 mg781,74 mg
Trans-Resveratrol - křídlatka japonská /polygonum cuspidatum/ - 50% extrakt568 mg488,48 mg


DS53482341
6 ks

Specifické reference

ean13
5907534282474
Nový produkt

12 dalších produktů ve stejné kategorii: