Nejhledanější

    No tags have been specified yet.
Proč muži milují klasické hodinky

Proč muži milují klasické hodinky

Mnoho mužů vyžaduje, aby byly hodinky velice výrazné. Dokonce tomu i tak je a nakonec kolik mužů, kteří hodinky nosí, má jen jedny? Osobně žádného neznám. Většina mých známých má totiž více jak dva páry hodinek, které stejně jako ženy velice rádi střídají podle toho, co mají zrovna na sobě.

Pánské hodinky se vyznačují hlavně svojí výrazností a svými prvky, které na hodinkách jsou. Ženám obvykle postačí, že hodinky ukazují čas a že hezky vypadají. Další věci jako jejich funkce neřeší, pokud nejsou sportovkyně. U mužů je to ale jinak. Muži vyžadují, aby jejich hodinky měly co nejvíce funkcí, aby byly co nejvíce odolné a vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů. Podle toho jsou také schopni do hodinek investovat nemalé peníze. Věci a doplňky dokážou o svém majiteli mnohdy prozradit všechno a u hodinek toto tvrzení platí až dvojnásobek. Muži se obvykle orientují hlavně podle značek a podle toho, jak dlouho by jim hodinky mohly vydržet. Muži chtějí hodinky kvalitní, které vydrží i několik let, zato ženy se ohlížejí pouze na vzhled a na primární úkol hodinek, aby dobře vypadaly a ukazovaly čas.

U pánských hodinek si můžete všimnout výrazných barev, různých tvarů a silných náramkových pásků vyrobených obvykle z kvalitní kůže. Takové masivní hodinky dokáží o mužích lecos vypovědět, především svědčí o jejich povaze a postavení ve společnosti.